padėkos

Gerb. G. Landsbergiene,  

Norime padėkoti už suteiktą galimybę dalyvauti arbatvakaryje  “Lig Tave sulauksim” . Pamatėme išties gražų spektaklį bei pasiklausėme įdomių pasakojimų, dainų... Nuoširdžiai jums dėkojame.

Pagarbiai, Lavoriškių mokyklos mokytojos, 2014 m. kovas


Gerbiama G. Landsbergiene,

nuoširdžiai dėkojame už suteiktą galimybę kovo  4 dieną  Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje  dalyvauti lietuviškame arbatvakaryje „Lig Tave sulauksim“,  prisiminti senojo Vilniaus istoriją bei jame gyvenusias žymias asmenybes  bei pajusti bendravimo džiaugsmą.

Eitminiškių vidurinės mokyklos mokytojos, 2014 m. kovas


Dideli žmonės anksčiau už kitus pamato tekančią saulę. Indėnų patarlė

Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija – auganti, modernėjanti, ugdanti socialiai aktyvius bei kūrybingus jaunus žmones, patraukli savo turiniu bei išore ugdymo įstaiga. Vienas svarbiausių mūsų tikslų – savitos gimnazijos aplinka, kur kiekvienam būtų įdomu ir saugu.

Daug dėmesio skiriame mažiesiems – ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams bei pradinių klasių mokiniams. Šiais 2012/2013 mokslo metais nusprendėme įgyvendinti seną svajonę - mažiausiems bendruomenės nariams įrengti žaidimų kambarį. Norime, jog vaikai turiningai leistų laisvalaikį, saugiai lauktų autobuso (nemaža dalis mokinių – atvažiuojantys iš aplinkinių kaimų). Kadangi mūsų finansinės galimybės ribotos, negalėjome įkurti tokio žaidimų kambario, apie kokį svajojome. Pagelbėti suskubo ištikima gimnazijos draugė ir mums labai brangus bei gerbiamas žmogus profesorė, Vytauto Landsbergio fondo pirmininkė Gražina Landsbergienė bei jos padėjėjai.   Vytauto Landsbergio fondas gimnazijai geranoriškai suteikė finansinę paramą.

Šį pavasarį – dar viena staigmena mūsų bendruomenei – vaikų lauko žaidimų aikštelė. Tai dar viena  Vytauto Landsbergio fondo dovana.

Gerbiami Vytautai ir Gražina Landsbergiai, džiaugiamės, kad Jūsų gerumo dėka mūsų vaikučiai laisvalaikį praleis ne tik žaidimų kambaryje, bet ir žaidimų aikštelėje, kurią įrengėme gimnazijos kiemelyje. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą ir palaikymą. Džiaugiamės ir dėl knygų, kurias padovanojote bibliotekai. Jūsų gera valia teikia vaikams daug džiaugsmo, ugdo pasitikėjimą šalia esančiais žmonėmis.

Linkime, kad svarbūs sumanymai būtų sėkmingi, kad pavyktų pradėti darbai, kad nestigtų jėgų, ištvermės ir sveikatos. Jūs, Vytautai ir Gražina Landsbergiai, – dideli žmonės. Ačiū, kad esate.

Pagarbiai, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos direktorė Danuta Zuzo, 2013 m. gegužė

 

Dizainas: STUNT!  Programavo: WebTemple
2011. Vytauto Landsbergio fondas. Visos teisės saugomos